Najprostszy sposób na odblokowanie kogoś na Instagramie!

Ludzie uwielbiają media społecznościowe za możliwość łączenia się z przyjaciółmi i śledzenia ich poczynań. Ale co się dzieje, gdy chcesz odblokować kogoś na Instagramie? Na szczęście można to zrobić bardzo szybko! Nie zawsze łatwo jest śledzić, kto jest Twoim przyjacielem, a kto nie – zwłaszcza jeśli korzystasz z aplikacji takiej jak Instagram, gdzie każdy ma inny identyfikator. Jeśli zablokowałeś kogoś przez przypadek lub po prostu zmieniłeś zdanie na temat tej osoby, możesz bardzo łatwo odblokować ją ponownie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić!

Jak odblokować kogoś na Instagramie

Blokowanie osób jest proste – wystarczy dotknąć ikony „trzech kropek” w górnej części ich profilu, a następnie „Zablokuj użytkownika”. Jeśli zapomnisz zablokować kogoś, gdy już zacząłeś go śledzić, zawsze możesz wrócić do jego profilu i wybrać ikonę „trzech kropek”, aby go zablokować. Pamiętaj, że nie możesz odblokować kogoś, kto został zablokowany w ciągu ostatnich 48 godzin. Będziesz musiał poczekać dwa dni, zanim będziesz mógł ponownie odblokować daną osobę. Jeśli zmienisz zdanie na temat osoby, którą zablokowałeś na Instagramie, możesz ją odblokować, przechodząc do menu „Ustawienia” aplikacji i dotykając opcji „Zablokowane konta”. Zobaczysz listę wszystkich osób, które zablokowałeś, a następnie wybierz opcję „Odblokuj” obok osoby, którą chcesz odblokować.

Jak dowiedzieć się, czy ktoś Cię zablokował?

Jeśli zostałeś przez kogoś zablokowany, przy każdej próbie odwiedzenia profilu tej osoby zobaczysz obok jej imienia i nazwiska czerwoną ikonę „Zablokowany”. Możesz też zauważyć, że pojawi się komunikat „Ten użytkownik jest obecnie niedostępny”. Niestety, nie możesz stwierdzić, czy ktoś po prostu Cię nie śledzi, czy zablokował. Można jednak wysłać do tej osoby wiadomość bezpośrednią z pytaniem, dlaczego ją odfollował/zablokował.

Jak szybko odblokować kogoś na Instagramie

Zablokowanie kogoś jest proste – wystarczy dotknąć ikony „trzech kropek” u góry jego profilu, a następnie „Zablokuj użytkownika”. Jeśli zapomnisz zablokować kogoś, gdy już zacząłeś go śledzić, zawsze możesz wrócić do jego profilu i wybrać ikonę „trzech kropek”, aby go zablokować. Pamiętaj, że nie możesz odblokować kogoś, kto został zablokowany w ciągu ostatnich 48 godzin. Będziesz musiał poczekać dwa dni, zanim będziesz mógł ponownie odblokować daną osobę. Jeśli zmienisz zdanie na temat osoby, którą zablokowałeś na Instagramie, możesz ją odblokować, przechodząc do menu „Ustawienia” aplikacji i dotykając opcji „Zablokowane konta”. Zobaczysz listę wszystkich osób, które zablokowałeś, a następnie wybierz opcję „Odblokuj” obok osoby, którą chcesz odblokować.

Dlaczego chciałbyś kogoś odblokować?

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć odblokować kogoś na Instagramie. Oto kilka najczęstszych z nich: – Być może zablokowałeś daną osobę przez pomyłkę. Na Instagramie jest mnóstwo osób, więc łatwo jest kogoś przypadkowo zablokować. – Być może nie zdawałeś sobie sprawy, że śledzisz kogoś, kto śledzi również Ciebie. W takim przypadku prawdopodobnie chciałbyś odblokować tę osobę, aby móc śledzić jej posty. – Możliwe też, że zablokowałeś kogoś po kłótni i teraz żałujesz swojej decyzji. W każdym z tych przypadków można ponownie odblokować tę osobę i wrócić do śledzenia jej postów.

Jak trwale odblokować kogoś na Instagramie

Zablokowanie kogoś jest proste – wystarczy dotknąć ikony „trzech kropek” u góry jego profilu, a następnie „Zablokuj użytkownika”. Jeśli zapomnisz zablokować kogoś, gdy już zacząłeś go śledzić, zawsze możesz wrócić do jego profilu i wybrać ikonę „trzech kropek”, aby go zablokować. Możesz też przejść do menu „Ustawienia” i stuknąć „Zablokowane konta”. Zobaczysz listę wszystkich osób, które zablokowałeś, a następnie wybierz opcję „Odblokuj” obok osoby, którą chcesz odblokować. Niestety, osoba ta nie będzie mogła od razu ponownie Cię śledzić. Zamiast tego będzie musiała wysłać do Ciebie prośbę o naśladowanie, tak jakby była nowym śledzącym. Otrzymasz wiadomość z informacją, że ta osoba odblokowała Cię, a Ty możesz zaakceptować prośbę o naśladowanie w zwykły sposób, aby przywrócić ją do grona swoich obserwujących.

Podsumowanie

Blokowanie kogoś jest proste – wystarczy, że stukniesz ikonę „trzech kropek” u góry jego profilu, a następnie „Zablokuj użytkownika”. Jeśli zapomnisz zablokować kogoś, gdy już zacząłeś go śledzić, zawsze możesz wrócić do jego profilu i wybrać ikonę „trzech kropek”, aby go zablokować. Niestety, osoba ta nie będzie mogła od razu ponownie Cię śledzić. Zamiast tego będzie musiała wysłać do Ciebie prośbę o naśladowanie, tak jakby była nowym śledzącym. Otrzymasz wiadomość z informacją, że ta osoba odblokowała Cię, a Ty możesz zaakceptować prośbę o ponowne śledzenie w zwykły sposób, aby przywrócić ją do grona swoich obserwujących. Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci odblokować kogoś na Instagramie i przywrócić normalną zawartość Twojego kanału.

Comments are closed.

You may also like